פוליגרף למגזר הפרטי

נאמנות בני זוג/בגידה

קשר בריא בין בני זוג נבנה ומושתת על אמון ביניהם, הסיטואציות המורכבות של החיים עלולות לטלטל את אותו אמון בין אם מגורמים אמתיים ובין אם מדובר בניתוח מוטעה של הסיטואציה של אחד מבני הזוג. בסיטואציות רבות הדרך להגיע לחקר האמת במקרים כאלה היא להיעזר בבדיקת הפוליגרף על מנת לקבל את האמון מבן הזוג בחזרה. הבדיקה למעשה יכולה לסייע בתחושות השונות המלוות את בני הזוג לרבות תחושות של אי וודאות, נבגדות וכו'.

אנו דואגים לבצע את הבדיקה באופן מקצועי וישיר ללא ערבוב של רגשות, אלא מתן דגש אך ורק על החשדות שהעלו בני הזוג. הדבר נעשה בצורה רגישה  ועדינה בהתאם לסיטואציה בדגש על דיסקרטיות מלאה.

גניבות

בדיקות פוליגרף בנושא גניבות הינן בדיקות המתבצעות במשרדנו באופן שגרתי, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.

בדיקות במקרים אלו נעשות בעת חשד או בעת מקרה גניבה וודאי.

ביצוע בדיקת פוליגרף במקרה של גניבה ממקום עבודה הוא דבר נפוץ מאוד בארגונים וחברות שונות.

אך כמובן שגם במגזר הפרטי ישנו צורך בביצוע בדיקת הן במקרי גניבה והן במקרים של שיתוף פעולה וסיוע לביצוע הגניבה. לדוג' קבלת מידע אשר באמצעותה התבצעה גניבה.

ברוב המקרים של בדיקות אודות נושא הגניבות הן בין מכרים/ שותפים/ עובדי משק בית וכו'.  

הטרדה מינית

לצערנו, כיום תופעת עבריינות מין הולכת וגדלה ועמה גם המתלוננים.

מתלוננים בעבירות מין למעשה נמצאים בסיטואציה שבה הם צריכים להוכיח את קרות המאורע ואת אי הסכמתם למאורע, ולכן לעיתים רבות השימוש בבדיקת פוליגרף היא למעשה האופן היחידי בו הם יוכלו להוכיח את תלונתם. מנגד, כמובן שבמסגרת הבדיקה, הצד השני יוכל להוכיח את גרסתו ככל שתהיה.

ההמלצה שלנו היא לבצע בדיקת פוליגרף למתלונן/ת ובהמשך לבצע לצד השני.

במהלך הבדיקה בודק הפוליגרף ישמע את גרסתם של שני הצדדים (בנפרד) ובהתאם לכך ינסח שאלות אודות הסוגיות הנמצאות בסתירה ובאי הסכמה בין שני הצדדים ועל סמך כך יבצע הבודק את הבדיקה, כאשר הנבדקים מבינים את השאלות בצורה הברורה ביותר.

בסיום הבדיקה יועברו ממצאי בדיקות הפוליגרף לגורם הרלוונטי.

בבדיקות מסוג זה, אנו נערכים באופן המתאים והרגיש ביותר.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם